Dom Pomocy dla osób przewlekle somatycznie chorych i dotkniętych chorobą Alzheimera

Tekst alternatywny

Całodobowy Dom Pomocy jest przeznaczony dla osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Znajduje się na ulicy Budowlanych 57 w Koluszkach. Posiada 24 miejsca. Jest kierowany przez Siostrę Zakonną - przełożoną Generalną Stowarzyszenia. Funkcjonuje od 01.01.2007 roku. Został wpisany do Rejestru Wojewody Łódzkiego. Pensjonariuszki przyjmowane są na zasadach zgodnych z Ustawą o pomocy społecznej. Mają zapewnione bardzo dobre warunki, troskliwą opiekę i rodzinną atmosferę. Osoby chętne do zamieszkania lub pragnące umieścić kogoś z rodziny prosimy o kontakt.

ADRES DOMU:

ul. Budowlanych 57

95-040 Koluszki

tel./fax (44) 714-30-48

Aktualności:

W każdą drugą i czwartą niedzielę miesiąca o godzinie 15.00 jest odprawiana msza święta

Kontakt:

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt pod numerem:

Telefon/Fax:
(44) 714-30-48

Telefon:
(44) 714-64-60

Galeria:

Kliknij TUTAJ aby przejść do galerii zdjęć.